Armix Tekstil

Döşemelik kumaş sektörü için özel olarak dizayn edilmiş olan Armix Tekstil Otomasyon sistemleri. Fabrikanızın iplik giriş anından sevkiyat anına kadar tüm operasyonlarınızı yönetmenizi sağlar.

Güçlü altyapısı ve kolay kullanımı ile öne çıkan Armix Tekstil otomasyon işinizi sizin adınıza takip eder.

Türkiye'nin lokomotif sektörü olan tekstil'de.

İş yoğunluğu ve üstesinden gelmenin zor olduğu bir bilgi yoğunluğu yaşanmaktadır. Bu bilgi yoğunluğunun içinde başarıya en kısa sürede ulaşmak için kaynakların doğru yönetilmesi kaçınılmaz bir gerçektir.

Dokuma kumaş üretimi yapan firmalarda bu yoğun verinin yönetilmesini sağlamak amacıyla Armix Tekstil programı esnek ve kolay kullanım özellikleri ile öne çıkmaktadır.

Yeni Nesil Bir Anlayış ile

Sipariş

Siparişlerinizin son durumunu ve üretim aşamalarını an be an takip edebilirsiniz.

Maliyet

Ürününüzün maliyetini gerçek ve anlık hesaplayabilirsiniz. Satış Öncesi ve Üretim sonrası maliyetlerinizi karşılaştırabilirsiniz.

Üretim

Üretim aşamalarınızı an lık olarak takip edebilir entegrasyon ile isterseniz üretim makinalarınızdan veri okuyabilirsiniz.

Sevkiyat

Her ürünün üretim aşamasında barkodlanması vesilesi ile el terminallerinden sevkiyatınızı yönetebilirsiniz.

Yaratıcı

Sade bir arayüz tasarımı ile

Kullanıcı dostu olan Armix Tekstil programı çalışanlarınızın ve sizin rahatlıkla her işin üstesinden gelmenizi sağlayacaktır.

Kullanıcı sınırı veya veri sınırı gibi her hangi bir kısıtmalaması olmayan Armix Tekstil programı tercih sebebiniz olacaktır.

Raporlama

Güçlü bir raporlama ile

Armix Tekstil programının en iddialı olduğu yerlerden biri güçlü ve hızlı bir raporlama modülüne sahip olması ile birlikte,

Firmanızı analiz etmenizdeki en büyük yardımcınız olacaktır.

YUKARI