01
Analiz

Yönetim kurulunuzun tasarımcılarımızla açık bir şekilde görüşmesi, planlarınız, gelecekteki hedefleriniz ve bu hedeflere ulaşmak için tercih edilen yaklaşımınız hakkında daha derin bir fikir edinmelerini sağlar. Gereksinimler analiz edilir ve kilometre taşları belirlenir. Giderler ve gerekli adam saatleri, bizi daha ileri geliştirme aşamalarına iten belgelerin oluşturulmasıyla birlikte tahmin edilmektedir.

02
Dizayn

Önceki aşamadan kazanılan anlayış, modelleri ve planları şekillendirmek için kullanılır. İlk görüşmeden sonra yapılan kapsamlı araştırma bulguları, ürünün resmi tasarımını başlatır. Bu aşamada ham olan planlar paydaşlarla tartışılır ve önerilen birçok tasarımdan biri sonuçlanıp teknik ekibe gönderilene kadar geri bildirimler ve görüşler ileri geri gönderilir.

03
Geliştirme

Fikirler şekillenmeye başlar ve süreç, tüm iş gereksinimlerini ve daha fazlasını karşılayan en iyi ürünü sunmak için tekil bir vizyonla modernize edilir. Tasarımcılarımız ve teknik uzmanlarımız, işletmeniz için haber değeri taşıyan bir çevrimiçi varlık oluşturmak için birlikte çalışır. İşletmeden düzenli girdilerle özenli çalışma saatleri, nihai ürünün bir sonraki düzeye taşınmaya hazır olduğu tüm geliştirme aşamalarının en önemli segmentine bir son verir.

04
Test Etme

Son ürün, beklendiği gibi çalışan tüm işlevlerle hatasız olduğundan emin olmak için çok sayıda zorlu testten geçirilir. Birkaç tur birim testi ve sistem entegrasyon testi, yukarıdaki geliştirme aşamalarında yapılan işi değerlendirir ve bir tutarsızlığa tanık olunan her yerde değişiklikler yapılır. Ancak AR-GE'den bir onay aldıktan sonra test aşaması sona erer.

05
Canlıya Geçiş

Tüm kalite kontrollerinden ve işletmeden gelen yeşil sinyalden sonra geliştirilen proje açıldı. Günlük faaliyetlerde ilk desteğin ardından dizginler işletmeye devredilir. Ancak, dağıtım sonrası bakım hizmetlerimiz gerekli yardımı ve sorun giderme hizmetlerini sağlar.

YUKARI