Hizmetinize güç katan program...

Biz biliyoruzki hizmet sektörünün en büyük problemi mutsuz müşteriler ile uğraşmaktır. Onları mutlu etmek için her türlü şartı zorlayan siz servis firmalarının en büyük yardımcısı ve destekçisi.

Etkinliklerinizi ve maliyetlerinizi takip edin...

Servis isteklerinizi, tamamlanma sürelerini ve servise gelen cihazın firmadaki durumunu takip edip. Süreç analizinizi gözden geçirebilirsiniz.

En iyi hizmeti sunmak için

- Randevu Yönetimi

- Depo Yönetimi

- Cihaz ve Envanter Yönetimi

- Takvim

- Yedek Parça Takibi

Armix Teknik Servis programı ile aynı ekranda müşteri bilgileri, cihaz bilgileri ve geçmiş servis bilgileri görüntüleyebilir. servis kayıtlarınızı kolayca oluşturabilirsiniz. Servis nedeni, sonucu, servise konu olan cihaz bilgisi, ilgili teknisyen gibi gerekli olabilecek tüm bilgileri hızlı bir şekilde kayıt altına alabilirsiniz.

Müşterilerinizi kayıt altına alabilir, ister firma ister şahıs olarak tanımlayabilirsiniz. Müşteri iletişim bilgileri, yetkili kişiler, özel kodlar vs. tanımlamaları hızlı ve pratik bir şekilde kayıtlarınıza ekleyebilirsiniz. Servis verdiğiniz müşterilerinizi ihtiyacınıza göre gruplandırabilir, dinamik arama sistemi ile müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

- Garanti Takibi

- Teklif Yönetimi

- Döküman Yönetimi

- Döküman Yönetimi

YUKARI