Armix METAL

Demir-Çelik sektöründe faaliyet gösteren firmalar için, barkodlu stok takibi, siparişleri ve üretim süreçlerinin takip edilmesini sağlayan. Teklif, sipariş, üretim ve fason işlemlerinin takibinde, irsaliye ve fatura basabileceğiniz bir yönetim programıdır. Depolarınızda ki stokları takip edebilir, raporlaya bilir ve stratejik kararlar alırken doğru ve özet bilgiye hızla ulaşabilirsiniz.

Firma genelinde oluşturduğunuz ortak bir data ile, sorunları ortadan kaldırabilir ve Yönetim mekanızmasını doğru bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Stok Yönetimi...

Stoklarınızı doğru bir şekilde yönetrek, sayım sayım farklarını takip edebilir, Firelerinizi kontrol altına alabilirsiniz. Barkodlu Stok takibi yaparak Raf takibi ile depolarınızın doluluk oranlarını görebilirsiniz. Depo çalışanlarının zorlanmadan hızlı hareket etmesini stok giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınmasını rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

Kolay kullanım ve kullanıcı dostu ekranları ile Armix metal uygulaması metal sektöründe tercih edilen yazılımlar arasına girmiştir.

Güç ve Kontrol...

Sipariş

Alım ve Satış siparişlerini rahatlıkla takip edebilir. Sipariş durumlarına göre stok ihtiyaçlarınızı belirleyebilirsiniz.

Üretim

Üretim süreçlerinizin tamamını takip ederek. Kalite kontrol işlemlerinizi kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Analiz ve Raporlama

Güçlü ve Esnek bir raporlamaya sahip olan Armix Metal sayesinde istediğiniz raporu oluşturabilir ve geleceği planlayabilirsiniz.

Müşteri ilişkileri

Müşterileriniz ile olan ilişkilerinizi müşteri alışkanlıklarını ve müşterileriniz hakkında kapsamlı bilgi tutarak, Cari risklerinizi kolayca takip edebilirsiniz.

Yaratıcı

Yönetilebilir bir yapı ile birlikte

- Sınırsız sayıda kullanıcı

- Dokunmatik ekran desteği

- El terminali modulleri

- Döviz kullanım kolaylığı

- Otomatik olarak tanımlanan bilgi mailleri

- Sınırsız raporlama ve esnek tasarım

- Çoklu dil desteği

- Sertifika desteği

Süreç Yönetimi

Kontrol artık sizde

Günümüz piyasalarında sadece güçlü bir yazılım artık yeterli olmamaktadır. Güçlü bir yazılım artık firmalarını yönlendirebilen ve geleceğe yönelik kararlarını alırken yardımcı olan yazılımlardır. Armix Metal'i rakiplerinin bir adım önüne çıkaran en büyük özelliği budur.

YUKARI